28 C
Warszawa
poniedziałek, 22 lipca, 2024

Poseł Cymański zaliczył ogromną wpadkę. To jeszcze nie wszystko… [WIDEO]

Zobacz koniecznie

Poseł Tadeusz Cymański wziął udział w porannej rozmowie RMF FM, prowadzonej przez Roberta Mazurka. W trakcie trwania wywiadu dziennikarz zadał swojemu gościowi wiele pytań odnośnie realizacji rządowego programu „Za życiem”. Cymański popełnił w wywiadzie dość poważne błędy. Zapomniał imienia Pani Maląg  oraz przekręcił nazwisko jednego z wiceministrów. 

 

 

Poseł Tadeusz Cymański zoobowiązował się około miesiąc wcześniej wziąć udział w spotkaniu z Marleną Maląg. Jak obiecał tak zrobił, tylko, że w porannej rozmowie zamiast rozmowy z Panią Marleną, poseł dwukrotnie pomylił imię członkini rządu. Najpierw nazwał ją Małgorzątą, a po reakcji prowadzącego Marzeną… Oczywiście mylić się rzecz ludzka, natomiast poseł Cymański nie poprzestał na tej jedynej pomyłce.

 

 

 

 

 

Pan poseł bez wątpienia nie ma pamięci do imion. Okazuje się jednak, że jeśli chodzi o nazwiska wcale nie jest lepiej. W momencie kiedy panowie zaczęli rozmawiać na temat deklaracji ws. programu „Za życiem”, poseł zapomniał nazwiska Pawła Wdówika, nazywając go Dudkiem. Pod koniec rozmowy po reakcji prowadzącego Cymański przyznał się do kolejnej wpadki i potwierdził, że chodziło mu o Pawła Wdówika, który pełni obecnię funkcję wiceministra i pełnomocnika rządu ds. osób z  niepełnosprawnością.

 

 

Źródła:

rmf24.pl

Foto & Wideo: YouTube – Fakty RMF FM

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze