28.5 C
Warszawa
wtorek, 18 czerwca, 2024

Trzaskowski zakażony koronawirusem

Zobacz koniecznie

Prezydent miasta stołecznego Warszawy Rafał Trzaskowski, a także jego małżonka Małgorzata odebrali właśnie pozytywne wyniki testów na koronawirusa. – Dołączyłem do Gosi i dzieci. Chorujemy razem. Uważajcie na siebie! – opublikował dzisiaj Trzaskowski w swoim poście na Twitterze.

 

ZOBACZ TEŻ: WHO o szczepionce AstraZeneca: jest świetna

 

Dzisiaj rano Rafał Trzaskowski zawiadomił, że jego żona Małgorzata otrzymała pozytywny wynik testu na koronawirusa. Z uwagi na to, polityk Platformy Obywatelskiej miał kwarantannę i pracował na home office. Jak przekonywał, sam ma się dobrze i jest zdrowy, co rzeczywiście potwierdzał test na koronawirusa przeprowadzony w dniu wczorajszym.

 

 

Jednak kilka godzin później sytuacja uległa diametralnej zmianie, gdyż już około godziny 18 prezydent Warszawy napisał, że także został zakażony koronawirusem.

 

Dołączyłem do Gosi i dzieci. Chorujemy razem. Uważajcie na siebie! – przekazał w mediach społecznościowych Trzaskowski.

 

 

W związku z powyższym mnóstwo polityków błyskawicznie zaczęło mu życzyć szybkiego powrotu do zdrowia. Rafał Trzaskowski otrzymał słowa wsparcia od wielu osób, m.in. od Władysława Kosiniaka-Kamysza, Patryka Jakiego, Michała Szczerby, Tomasza Siemoniaka, Krzysztofa Brejzy, Sławomira Nitrasa, Barbary Nowackiej, Krzysztofa Śmiszka oraz Anny Marii Żukowskiej. Bezustannie napływa także ogromna ilość życzeń od innych internautów.

 

ZOBACZ TEŻ: Odszedł ostatni żyjący żołnierz Powstańczych Oddziałów Specjalnych „Jerzyki”

 

Przypomnijmy, Ministerstwo Zdrowia zawiadomiło dziś o 18 775 nowych zachorowaniach na koronawirusa w kraju. Największą liczbę przypadków stwierdzono na Mazowszu (3073), dalej w w województwach: śląskim (2302), wielkopolskim (1678) i pomorskim (1526). W wyniku COVID-19 w ciągu zeszłej doby odnotowano 75 zgonów w Polsce, a z powodu współistnienia COVID-19 z innymi chorobami zmarło 276 osób. Można więc śmiało stwierdzić, że dane te niestety nie napawają optymizmem.

 

Źródło: wprost.pl, Twitter

Fot.: Flickr

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze