27 C
Warszawa
wtorek, 21 maja, 2024

Zatrważające dane ministerstwa. Rekordowa liczba zakażeń od początku pandemii

Zobacz koniecznie

III fala zakażeń daje się caraz bardziej we znaki. Czwartkowy raport dotyczący znacznego przyrostu zakażeń nie napawa optymizmem. Niestety mamy do czynienia z największą liczbą zakażeń od początku pandemii w naszym kraju. Bez wątpienia możemy się spodziewać znacznie zaostrzonych restrykcji na najbliższy czas. 

 

ZOBACZ TAKŻE: Narodowy Dzień Pamięci o Ofiarach COVID-19 w Italii. Rok temu te obrazy przeraziły świat [WIDEO]

 

 

25 marca 2021 roku potwierdzono największą liczbę nowych zakażeń w Polsce. Liczba ta wynosi łącznie 34 151 przypadków. Z pewnością jest to niepokojące zjawisko, które będzie w końcowym rezultacie skutkować zaostrzeniem panujących obecnie obostrzeń. Najwięcej nowych przypadków odnotowano w województwie śląskim, a liczba ta wyniosła 5430. Na drugim miejscu znalazło się województwo mazowieckie (5104), a na trzecim wielkopolskie (3334). Na dalszych pozycjach znalazły się województwa: małopolskie (2919), dolnośląskie (2680), kujawsko-pomorskie (2254), łódzkie (2019), pomorskie (1994), podkarpackie (1498), zachodniopomorskie (1163), warmińsko-mazurskie (1082), świętokrzyskie (1024), lubelskie (970), lubuskie (936), opolskie (642), podlaskie (577).

 

 

ZOBACZ TAKŻE: Polska w pierwszej 10 krajów na świecie pod względem liczby zakażeń! Wyniki są wysoce niepokojące…

 

 

Niewątpliwie nowe dane opublikowane przez Ministerstwo Zdrowia będą skutkować zaostrzeniem panujących obecnie restrykcji. Niewykluczone, że rząd może w rezultacie wprowadzić zakaz przemieszczania się. Konferencję zaplonowano na czwartek na godzinę 11:00 gdzie zostaną ogłoszone nowo wprowadzone obostrzenia.

 

 

ZOBACZ TAKŻE: Ma polsko-włoskie korzenie i może zostać burmistrzem Nowego Jorku! Ogłosił swoją kandydaturę [WIDEO]

 

 

Jak wyglądają statystyki w Polsce? Z powodu zarażenia wirusem Covid-19 zmarło 107 osób. Liczba zmarłych osób, które oprócz wirusa Covid-19 z innymi schorzeniami wynosi obecnie 413 przypadków zgonów. Obecnie pozostaje nam czekać na nowe decyzję przedstawicieli rządu w związku ze  znacznym wzrostem liczby zakażeń przed okresem przedświątecznym.

 

ZOBACZ TAKŻE: Piotr Semka w ciężkim stanie w szpitalu. Morawiecki odniósł się do sprawy.

 

 

Źródła:

o2.pl

Foto.: Pixabay.com

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze