24.9 C
Warszawa
poniedziałek, 20 maja, 2024

PILNE! Zmarł wyjątkowy członek rodziny królewskiej

Zobacz koniecznie

Jak informują media w Wielkiej Brytanii, a także innych częściach Europy oraz świata, zmarł małżonek królowej Elżbiety II. Informacja o śmierci księcia Filipa szybko wywołała spore poruszenie wśród dziennikarzy.

 

Urodzony w 1921 roku książę Filip obchodziłby w czerwcu setną rocznicę swoich narodzin. Jak podają różnorakie portale informacyjne w ostatnich kilkudziesięciu minutach, mąż Elżbiety II zmarł przebywając na terenie zamku Windsor.

 

Królowa Elżbieta II oraz książę Filip byli małżeństwem łącznie przez aż 74 lata. Warto zaznaczyć, że zmarły książę stał się rekordzistą pod względem czasu urzędowania jako królewski małżonek, a zarazem był również najdłużej żyjącym mężczyzną w brytyjskiej rodzinie królewskiej.

 

Jak zapewne wielu pamięta, książę Filip w 2017 roku wycofał się z życia publicznego i przez ostatnie lata nie pojawiał się zbyt często przed kamerami.

 

Wraz z upływem kolejnych minut pojawiają się kolejne wieści dotyczące okoliczności śmierci, a zarazem ostatnich dni i tygodni z życia księcia Filipa. Jak przekazano w mediach, mąż królowej Elżbiety II około trzy tygodnie temu opuścił szpital, w którym przechodził operację serca.

 

 

Źródło: Money.pl

 

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze