4.7 C
Warszawa
czwartek, 18 kwietnia, 2024

Lider opozycyjnej partii chwali posła-biegacza: „jestem dumny, że Cię znam” [VIDEO]

Zobacz koniecznie

Nie milkną echa wtorkowego „wyczynu” Franciszka Sterczewskiego – wcześniej niezbyt rozpoznawalnego posła Koalicji Obywatelskiej, który zasłynął próbą biegowego ominięcia polskich pograniczników i dostania się do grupy imigrantów przebywających po białoruskiej stronie granicy. Do grona popleczników parlamentarzysty z Poznania dołączył teraz lider Polski 2050.

W opinii byłego prezentera TVN, a obecnie szefa partii opozycyjnej – Szymona Hołowni – próbujący wbiec na teren innego – wrogiego wobec Polski! – państwa poseł Sterczewski zachował się prawidłowo, a wręcz wzorowo.

„Jak słucham tych wszystkich, którzy pomstują dziś na Franka Sterczewskiego, to proponuję im, żeby się przejrzeli w lustrze. Franek Sterczewski, jestem dumny, że Cię znam. Bardzo dobrze zrobiłeś” – napisał na Twitterze lider Polski 2050.

Z kogo wy się śmiejecie, mędrcy wielcy? Z Franka Sterczewskiego, który wczoraj próbował zrobić ludzką rzecz, dostarczyć tym ludziom jedzenie, picie, lekarstwa, zachować się tak, jak powinien zachować się każdy człowiek, a na co dzisiaj Rzeczpospolitej nie stać. Z niego się śmiejecie, że robi to, co powinien zrobić każdy człowiek? – powiedział w nagraniu ex-prowadzący talent-show „Mam talent”.

Portal wpolityce.pl zauważa, że zachwytom Hołowni towarzyszy surowa ocena zachowania Sterczewskiego przez szefa klubu KO – Borysa Budkę – co może sugerować polityczny „transfer” po lewej stronie sceny politycznej.

Źródło: Twitter / wpolityce.pl

Fot.: twitter.com/jakwojtanowski

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze