26.2 C
Warszawa
wtorek, 18 czerwca, 2024

Marzena Kipiel-Sztuka zdeklarowała, że nie zaszczepi się przeciw Covid-19. Dlaczego?

Zobacz koniecznie

Marzena Kipiel-Sztuka znana jest wszystkim bardzo dobrze ze słynnego polskiego serialu „Świat Według Kiepskich”. Wielu rodaków coraz śmielej korzysta z dostępnych szczepień. Do tego grona jednak nie należy aktorka. 

 

ZOBACZ TAKŻE: Stowarzyszenie dla Polski uczciło rocznicę Powstania Warszawskiego. „Cześć Ich Pamięci!” [FOTO]

 

Marzena Kipiel-Sztuka postanowiła zadbać o swoje zdrowie. Aktorka walczy obecnie z ciężkimi dolegliwościami, które kolidują ze szczepieniem. Problemy z płucami są w tym momencie jednym z głównych przeszkód, z którymi zmaga się kobieta. W trosce o zdrowie postanowiła spędzić urlop w domu i zająć się pisaniem swojej autobiografii.

 

ZOBACZ TAKŻE: Pożar we Włoszech demoluje miasto. Ludzie są bezbronni. [WIDEO]

 

W wywiadzie do tygodnika „Twoje imperium” aktorka wyznała: „Zdrowie nie pozwala mi robić dalekosiężnych planów. Od dłuższego czasu cierpię na chroniczne zapalenie oskrzeli, co skutkuje podwyższoną temperaturą. To efekt POChP, przewlekłej choroby płuc. Tacy jak ja nie mogą zaszczepić się na COVID-19, co powoduje, że o wakacyjnych podróżach mogę tylko pomarzyć. Nie chcę narażać siebie i innych na zakażenie, więc siedzę w domu. Mówiąc szczerze mam tego serdecznie dosyć„.

 

Aktorka także poruszyła temat oglądu na współczesny świat i dystansu jaki ma wobec siebie oraz otaczającego świata. „Ogarniam rzeczywistość najlepiej, jak potrafię. Za cztery lata dobiję do sześćdziesiątki, mam więc większy dystans i luz niż dwadzieścia pięć lat temu. Wprawdzie głupota, bezmyślność i nieuctwo, które opanowały nasz świat, nadal mnie bolą, ale już podchodzę do tego bez większych emocji. Najważniejsze, że żyję w zgodzie ze swoim sercem i sumieniem i mogę codziennie bez wstrętu spojrzeć w lustro” – puentuje Marzena Kipiel-Sztuka.

 

Źródła:

o2.pl

Foto.: YouTube – ATM Grupa

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze