16.2 C
Warszawa
wtorek, 27 lutego, 2024

Najpiękniejsza Polka wybrana! Skąd pochodzi Miss Polski 2021? Ile ma lat? Sprawdziliśmy!

Zobacz koniecznie

Jedni mówią, że Polki to najpiękniejsze kobiety świata. Inni, że o gustach się nie dyskutuje. Nikt jednak nie może kwestionować urody Miss Polski 2021!

Właśnie poznaliśmy 32. w historii Miss Polski. W tym roku tytuł oraz korona trafiły do 24-letniej Agaty Wdowiak.

Finalistki rywalizacji o tytuł Miss Polski 2021 walczyły o nagrodę 100 tys. złotych oraz szansę reprezentowania Ojczyzny w niezwykle prestiżowych, globalnych konkursach piękności takich jak chociażby Miss Universe, Miss Supranational i Miss International.

O zwycięstwo w drugiej połowie sierpnia rywalizowały 24 urodziwe kobiety. W ocenie jury najpiękniejszą z tego grona jest Agada Wdowiak. Skład sędziowski stanowiły między innymi Ewa Wachowicz, Edyta Herbuś i Viki Gabor, zaś zwyciężczyni odebrała koronę z rąk zeszłorocznej Miss Polski – Anny-Marii Jaromin.

I wicemiss została Natalia Brzozowska, II wicemiss – Magdalena Majda, III wicemiss – Dominika Dąda, zaś IV wicemiss Polski – Stella Czyszewicz. Tytuł Miss Polski Internetu została Sabrina Olkowicz, a największe uznanie widzów oraz tytuł Miss Polski Widzów Polsatu otrzymała Justyna Kokoszka.

Miss Polski 2021 pochodzi z Łodzi, ale emocjonalnie związana jest z Kalifornią. Ukończyła geomonitoring oraz zarządzenie biznesem, a ponadto szkołę muzyczną I oraz II stopnia. Obecnie studiuje nanotechnologię na Politechnice Łódzkiej. Gratulujemy!

Źródło: wprost.pl

Fot.: RealnewsPL/YouTube

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze