9.7 C
Warszawa
wtorek, 27 lutego, 2024

Protesty „Lex TVN” trwają. Agresja na porządku dziennym, także ze strony Policji. [WIDEO]

Zobacz koniecznie

O uchwaleniu ustawy „Lex TVN” zrobiło się w mediach bardzo głośno.  Część osób postanowiła jawnie wyrazić sprzeciw i wzięła udział w protestach przed Sejmem w sprawie nowego postulatu. Jedną z nich był siostrzeniec premiera Polski, Franciszek Broda. Był on świadkiem wielu agresywnych zachowań: względem siebie, czy posła Konfederacji Dobromira Sośnierza.

 

 

Protesty przeciwko ustawie „LexTvn” wzbudzają naprawdę wiele emocji. Ostatnio do mediów trafił filmik jak grupa osób otacza Dobromira Sośnierza, który został zwyzywany i popchnięty przez jednego z demonstrujących mężczyzn. Na nagraniu widzimy, że w końcu do akcji musiała wkroczyć policja. Tylko czy nie za późno?

 

 

 

 

W protestach bierze także udział siostrzeniec Mateusza Morawieckiego. W czwartkowy wieczór został on agresywnie potraktowany przez funkcjonariuszy policji i nie zamierzał kryć z tego powodu zniesmaczenia. Zamieścił on na swoim Instagramie krótki wpis: „Policja wyp… mnie na ziemię i jeb… moją głową o beton, bo biegłem. A fajka zawsze na propsie”. 

 

 

„Policja zabrała mojego znajomego, który użył dezodorantu, ponieważ myśleli, że to spray. Ja pobiegłem za nimi, a za mną kilkunastu policjantów, którzy wywalili mnie na ziemię, otoczyli mnie, jeden z nich kucnął i popchnął moją głowę w beton. Kazali mi siedzieć, ale szczerze mówiąc nie obchodzi mnie ich zdanie” – relacjonował młodzieniec dla portalu o2.pl

 

 

Źródła:

o2.pl

Foto & Wideo: Twitter – Patryk Michalski

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze