32.2 C
Warszawa
piątek, 19 sierpnia, 2022

SZOK! Pseudokibice wbiegli na boisko. Doszło do przepychanek z piłkarzami

Zobacz koniecznie

Mecz 3. kolejki francuskiej ekstraklasy Nice z Olympique Marsylia bez wątpienia przejdzie do historii. Podczas spotkania doszło do nietypowej sytuacji. W pewnym momencie na boisko wtargnęli pseudokibice. 

 

ZOBACZ TAKŻE: Protesty w Australii! Starcia z Policją! WIDEO

 

W sporcie pomimo tego, że wzbudza wiele emocji trzeba zachować nerwy na wodzy. Niestety tego faktu nie rozumieją pseudokibice, którzy podczas spotkania Nice z Olympique Marsylia wbiegli na boisko siejąc ferment. Miało to miejsce w 76 minucie meczu. W tamtym momencie, za sprawą bramki Kaspera Dolberga zespół Nicei prowadził 1:0. W pewnym momencie w kierunku zawodnika Olympique Marsylia, Dimitri Payeta poleciała butelka z wodą. Mężczyzna bez zawahania odrzucił ją z powrotem. Stało się to impulsem dla pewnych pseudokibiców, którzy nagle wkroczyli na boisko. Nie obyło się także, bez przepychanek z piłkarzami.

 

 

 

Sędzia ze względu na niecodzienną sytuację postanowił przerwać spotkanie. Po opanowaniu sytuacji, zespół Nicei chciał kontynuować spotkanie, jednak zwodnicy wraz z trenerem Marsylii odmówili w obawie o bezpieczeństwo.

 

 

Źródła:

rmf24.pl

Foto & Wideo: YouTube – Rock N Goal

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Najnowsze