Warszawa
sobota, 27 kwietnia, 2024

SZOK! Pseudokibice wbiegli na boisko. Doszło do przepychanek z piłkarzami

Zobacz koniecznie

Mecz 3. kolejki francuskiej ekstraklasy Nice z Olympique Marsylia bez wątpienia przejdzie do historii. Podczas spotkania doszło do nietypowej sytuacji. W pewnym momencie na boisko wtargnęli pseudokibice.

W sporcie pomimo tego, że wzbudza wiele emocji trzeba zachować nerwy na wodzy. Niestety tego faktu nie rozumieją pseudokibice, którzy podczas spotkania Nice z Olympique Marsylia wbiegli na boisko siejąc ferment. Miało to miejsce w 76 minucie meczu. W tamtym momencie, za sprawą bramki Kaspera Dolberga zespół Nicei prowadził 1:0. W pewnym momencie w kierunku zawodnika Olympique Marsylia, Dimitri Payeta poleciała butelka z wodą. Mężczyzna bez zawahania odrzucił ją z powrotem. Stało się to impulsem dla pewnych pseudokibiców, którzy nagle wkroczyli na boisko. Nie obyło się także, bez przepychanek z piłkarzami.

Sędzia ze względu na niecodzienną sytuację postanowił przerwać spotkanie. Po opanowaniu sytuacji, zespół Nicei chciał kontynuować spotkanie, jednak zwodnicy wraz z trenerem Marsylii odmówili w obawie o bezpieczeństwo.