29.7 C
Warszawa
poniedziałek, 15 lipca, 2024

Zrezygnowali z jedzenia mięsa żeby się nie zestarzeć. Dziś mają 60 lat! Zobaczcie EFEKT

Zobacz koniecznie

Nie chcieli się zestarzeć więc postanowili zrezygnować z jedzenia mięsa oraz posiadania dzieci. Dziś mają 60 lat. Jak wyglądają?

Lu Songxian i Mai Jingting, to pochodząca z Chin para, która była niezwykle popularna w latach 80. i 90. Wszystko dlatego, że urodzony w 1961 roku Lu Songxian odegrał główną rolę w filmie „The Swordsman”.

Młodsza o cztery lata Mai Jingting jest znana w Hongkongu z bycia prezenterką telewizyjną. Jednakże później skupiła się głównie na aktorstwie i swoim mężu.

Małżeństwo znało się od dzieciństwa, jednak swój związek ukrywali przed krewnymi. Wszystko z powodu pokrewieństwa – są oni bowiem dalekimi kuzynami. Para jest w związku od 1994 roku, ale na ślub zdecydowali się dopiero w 2008 roku.

Lu Songxian i Mai Jingting zdecydowali się nie mieć dzieci z uwagi na potępienie, jakie mogło ich spotkać ze strony rodziny. Chodzi o więzy krwi.

Nieposiadanie dzieci zaoszczędziło parze sporo stresu związanego z ich wychowywaniem. Ograniczenie stresu przyczyniło się do pozytywnego wpływu na cerę. Ponadto para nie je mięsa od 27 lat. Efekt? Wciąż wyglądają jakby niedawno skończyli dwudziesty rok życia.

Lu Songxian i Mai Jingting

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze