-0.9 C
Warszawa
poniedziałek, 27 listopada, 2023

Padła DATA końca wojny na Ukrainie!

Zobacz koniecznie

„The Times” wskazuje, że rosyjscy szpiedzy oraz FSB nie miało pojęcia o planach ataku na Ukrainę. Informację miał przekazać pracownik FSB. Ujawnił do kiedy Rosja może prowadzić wojnę.

W sieci pojawił się tekst pracownika FSB, który opisał inwazję na Ukrainę jako „totalną porażkę”. Treść została opublikowana na stronie internetowej rosyjskiego działacza na rzecz praw człowieka Władimira Oseczkina.

Rosyjskie FSB miało nic nie wiedzieć o planach ataku na Ukrainę. Pracownik FSB pisze, że to właśnie oni są obarczani winą za niepowodzenie operacji na Ukrainie. Jednakże dodaje, że służba nie wiedziała nic o planach ataku a polecenie oceny skutków takich działań przez państwa UE i NATO nazwano ćwiczeniem.

W liście analityka FSB czytamy, że Rosja mogła stracić już 10 tysięcy żołnierzy, jednak dokładnych liczb nie zna nikt z uwagi na to, że stracono kontakt z głównymi oddziałami. Autor dodaje, że nie ma możliwości zwycięstwa Rosji w tym konflikcie.

Data zakończenia wojny na Ukrainie. Analityk FSB wskazuje do kiedy Rosja może prowadzić działania

Autor listu twierdzi, że ostateczny termin zakończenia wojny na Ukrainie to czerwiec 2022. Dlaczego? Jego zdaniem później nastąpi całkowite załamanie rosyjskiej gospodarki. Jednakże FSB bierze pod uwagę możliwość rozpętania konfliktu międzynarodowego, jeśli „jakiś [niecenzuralne słowo] przekona innych do wysłania Zachodowi ultimatum w postaci rozpoczęcia wojny, jeśli ten nie zniesie sankcji. Analityk FSB zaznacza, że istnieje możliwość działań wojennych na skalę z 1939 roku.

Według informacji „The Times” autentyczność dokumentu potwierdził ekspert ds. rosyjskich służb bezpieczeństwa. Pokazał on list agentom FSB, którzy przyznali, że autorem jest jeden z funkcjonariuszy.

Źródło: The Times, WP

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze