26.2 C
Warszawa
wtorek, 18 czerwca, 2024

Kraków: tragiczny finał poszukiwań zaginionego polityka Lewicy!

Zobacz koniecznie

W drugiej połowie września w Krakowie zaginął polityk Lewicy z Sądecczyzny Jakub Bocheński. W czwartek w pustostanach na terenie miasta odnaleziono ciało. Najpewniej to poszukiwany mężczyzna.

Jakub Bocheński był poszukiwany od 22 września. Wtedy też 30-letni polityk uczestniczył w szkoleniu firmowy. Po opuszczeniu spotkania udał się w nieznanym kierunku, a w hotelu pozostawił rzeczy osobiste.

Kilka dni później policja namierzyła jego samochód zaparkowany nieopodal stopnia wodnego Dąbie. Pojazd został zabezpieczony i odholowany przez służby.

W czwartek w pustostanach znajdujących się nieopodal miejsca zaparkowania samochodu odnaleziono ciało. Rodzina Jakuba Bocheńskiego zidentyfikowała zwłoki zaginionego mężczyzny. Niewykluczone są jednak badania DNA, gdyż ciało uległo rozkładowi.

Nieoficjalne doniesienia medialne wskazują, że w trakcie sekcji zwłok nie znaleziono obrażeń sugerujących zamordowanie Bocheńskiego. Możliwe, że mężczyzna popełnił samobójstwo.

Po zaginięciu polityka media wskazywały, że w sprawie może istnieć wątek obyczajowy. Oficjalnie tego typu sugestie nie zostały potwierdzone. W obliczu pogłosek uznawany za zaginionego Bocheński został zawieszony przez Lewicę w prawach członka.

Źródło: rmf24.pl

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze