20.3 C
Warszawa
poniedziałek, 15 lipca, 2024

„Mały Książę” w Teatrze Kambak! Zanurz się w Świat Marzeń i Przygód

Zobacz koniecznie

16 października Teatr Kambak będzie miejscem niezwykłej magicznej podróży, która
z pewnością porwie Was w świat emocji, marzeń i refleksji. Fundacja ArteMedia organizuje wieczór pełen zachwytu, który na długo pozostanie w Waszej pamięci.

Przygotujcie się na spektakl „Mały Książę”! Historia „Małego Księcia”, autorstwa Antoine’a de Saint Exupéry’ego, to jedna z tych opowieści, która porusza serca czytelników i widzów na całym świecie. Teraz będziecie mieli okazję zobaczyć ją na żywo, w wersji teatralnej, na deskach Teatru Kambak. Powieść ta jest pełna mądrych przemyśleń o przyjaźni, miłości
i odwadze. Mały Książę wędruje po różnych planetach, spotykając różne postacie, a każde
z tych spotkań wnosi coś nowego i niezwykłego. To opowieść o poszukiwaniu sensu życia
i o tym, co naprawdę jest ważne. Aktorzy Fundacji Kambak, którzy wcielą się w role bohaterów „Małego Księcia”, to utalentowani artyści, gotowi przekazać Wam tę niezwykłą historię w sposób wyjątkowy. Ich interpretacje postaci i zaangażowanie w rolę sprawią, że zapomnicie, że to tylko teatr.

To wydarzenie nie tylko dostarczy Wam niezapomnianych emocji, ale także skłoni do głębszych przemyśleń. „Mały Książę” to spektakl, który będziecie wspominać przez długi czas po jego zakończeniu. Spektakl odbędzie się na ul. Poznańskiej 58 we Wrocławiu, 16 października o godzinie 17:00, a udział w nim jest całkowicie bezpłatny. Trzeba jedynie zarezerwować miejsce poprzez adres e-mail rezerwacja@kambak.pl.

 

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze