12.1 C
Warszawa
piątek, 2 czerwca, 2023

Jak nauka, to tylko pod okiem fachowców! Za nami IV zjazd Akademii Nowych Mediów

Zobacz koniecznie

29 i 30 października odbył się kolejny, cztery już zjazd Akademii Nowych Mediów. Tym razem uczestnicy szlifowali swoje kompetencje związane z wystąpieniami publicznymi oraz zdobywali wiedzę w zakresie kultury, ekonomii i mediów społecznościowych. I nie tylko!

Podczas IV zjazdu ANM uczestnicy projektu skupiali się na problematyce dziennikarstwa ekonomicznego. Nie zabrakło także omówienia kwestii związanych ze współczesną kulturą. Wysokiej klasy eksperci pomagali także zdobywać kompetencje z zakresu wystąpień publicznych.

Pilna praca podczas warsztatów i koncentracja na wykładach pozwoliły uczestnikom Akademii Nowych Mediów poszerzyć swoje kompetencje. Co więcej, efekt wysiłków był widoczny już w trakcie IV zjazdu. Uczestnicy pod czujnym okiem ekspertów zyskiwali umiejętności. Intensywny przebieg wydarzenia z zadowoleniem podkreślają także sami uczestnicy.

Pozytywne recenzje uczestników oraz dostrzegalne efekty pilnej pracy pod czujnym okiem wysokiej klasy ekspertów to najlepsza rekomendacja dla Akademii Nowych Mediów. To także dowód, że wspierany przez partnerów projekt Centrum Grabskiego w realny sposób ubogaca uczestników projektu.

Akademia Nowych Mediów to projekt Centrum im. Władysława Grabskiego. W ramach inicjatywy młodzi uczestnicy mają okazję poszerzać swoje kompetencje dziennikarskie oraz poznawać tajniki mediów społecznościowych i innych współczesnych form komunikacji. A to wszystko za darmo. Projekt wspiera bowiem partner strategiczny: Bank Gospodarstwa Krajowego. Inicjatywa cieszy się także wsparciem Fundacji Empiria i Wiedza.

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Najnowsze