21.2 C
Warszawa
piątek, 17 maja, 2024

Jak skutecznie zarządzać projektami i odnosić sukcesy? FREE przychodzi z pomocą.

Zobacz koniecznie

Fundacja Rozwoju Edukacji Ekonomicznej od kilku lat realnie wspiera uczniów i studentów w zdobywaniu kompleksowej wiedzy z zakresu finansów, gospodarki i ekonomii. Tym razem podczas weekendowego zjazdy „Z ekonomią na TY” uwagę zwrócono na skuteczne zarządzanie, które jest podstawą rozwoju firm, inwestycji i projektów.

Dwa dni, pięć szkoleń i spotkań z decydentami oraz wspaniała atmosfera. W ten sposób można najszybciej opisać nowy projekt Fundacji Rozwoju Edukacji Ekonomicznej – Z ekonomią na TY. Pierwszy dzień warsztatów rozpoczął się w piątek od szkolenia poprowadzonego przez wybitnego menadżera dr Kamila Mroczkę, Członka Zarządu NASK S.A. Przybliżył on pojęcie ryzyka inwestycji i realizacji określonych projektów. Wyjaśnił także, kiedy opłaca się inwestować, a kiedy nie. Gościem specjalnym zjazdu był Minister Janusz Cieszyński, który przedstawił najważniejsze projekty Ministerstwa Cyfryzacji w zakresie usług publicznych i cyberbezpieczeństwa. Podczas wyjazdu miały miejsca jeszcze szkolenia z zakresu prawnych aspektów funkcjonowania organizacji pozarządowych oraz doboru kapitału ludzkiego. Zawiłości zarządzania środkami administracji publicznej przedstawił uczestnikom Pan Wojciech Płaziuk, Wójt Gminy Udanin.

Projekt „Z ekonomią na TY” skierowany był do uczniów szkół średnich, studentów i liderów lokalnych organizacji pozarządowych. Udział w szkoleniach wzięło łącznie ponad 30 osób. Fundacja ma zamiar kontynuować swoją szkoleniową działalność i zapowiada kolejne projekty.

– Fundacja Rozwoju Edukacji Ekonomicznej zrealizowała od początku 2023 roku dwa duże projekty szkoleniowe: Akademię Ekonomii oraz Z ekonomią na TY. Oprócz tego przeprowadziła w tym samym czasie internetową kampanię edukacyjną „Ekonomia od zaraz”, której zasięg liczony jest w tysiącach odsłon. Nie poprzestajemy jednak na tym i śmiało spoglądamy na realizację kolejnych zadań, które postrzegamy za naszą misję.stwierdził Jan Goleński, Przewodniczący Rady Programowej FREE.

Projekt „Z ekonomią na TY” sfinansowano ze środków Fundacji ARP.

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze