18.8 C
Warszawa
poniedziałek, 15 lipca, 2024

Taniec samolotów bojowych? Ten widok może Was zadziwić! [WIDEO]

Zobacz koniecznie

Pomimo, że okres zimnej wojny uznawany jest za zakończony, to jednak w ostatnim dziesięcioleciu niejednokrotnie wiele emocji oraz obaw w społeczeństwach i wśród polityków wywoływać mogły doniesienia o prześciganiu się w zbrojeniu, a zarazem szkoleniu i udoskonalaniu armii rosyjskiej pozostającej w atmosferze rywalizacji z siłami Sojuszu Północnoatlantyckiego. Ten klimat wyścigu w kwestii militarnej da się odczuć przy okazji realizowanych ćwiczeń oraz przy różnego typu prezentowaniu przed opinią publiczną posiadanego potencjału bojowego.

 

Wśród filmików udostępnianych w sieci, związanych z uzbrojeniem Federacji Rosyjsiej, jeden mógł zwrócić szczególną uwagę sporego grona internautów. Widać na nim bowiem dwa myśliwce frontowe MiG-29, których piloci wykonują dość nietypowe manewry, a zarazem choreografię przypominającą zdaniem zapewne wielu osób bardziej układ taneczny niż ćwiczenia bojowe.

 

Warto pamiętać, że finansowanie oraz szkolenie żołnierzy, posiadana przez państwo umiejętność odstraszania potencjalnego wroga, a także silne sojusze składają się w praktyce na bezpieczeństwo każdego z obywateli, nawet jeśli na co dzień nie myślimy o rzeczach związanych z wojskiem oraz konfliktami na arenie międzynarodowej.

 

 

 

https://www.facebook.com/Russian.Federation.Ru/videos/2788028461483400/?v=2788028461483400

 

 

Źródło: Facebook/@Russian.Federation.Ru

 

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze