12.4 C
Warszawa
sobota, 18 września, 2021
Reklama

Śmierć 19-latki pod kołami autobusu! To ON jest winny?

Zobacz koniecznie

Katowice. 19-latka zginęła potrącona przez autobus. Wstrząsające informacje na temat możliwej przyczyny tragedii.

19-latkę śmiertelnie potrącił autobus miejski w centrum Katowic. Według nieoficjalnych doniesień kobieta miała zostać wepchnięta przez jednego z mężczyzn uczestniczących w bójce. Służby oficjalnie nie potwierdzają takiej wersji wydarzeń, jednak anonimowe źródło z otoczenia policji mówi:

– Ustalenie muszą potrwać, natomiast to była prawie na pewno bójka. Winnym może zostać jednak uznany kierowca. Absolutnie nie powinien on ruszyć w stronę osób znajdujących się na ulicy. Może się zdarzyć, że zostanie uznany za winnego śmierci tej dziewczyny. Tak to wygląda na gorąco po pierwszych przesłuchaniach i odtworzeniu jednego z materiałów wideo. Jednak prywatnie sądzę, że nie ma dużych wątpliwości – mówi nasz rozmówca.

Jedna z osób, która widziała zdarzenie ocenia, że do tragedii nie doszłoby, gdyby kierowca nie ruszył. – Była bójka, było niebezpiecznie, ale po co on ruszał? Bez tego nie byłoby pewnie tej śmierci – mówi jeden z mieszkańców Katowic.

Jeśli doniesienia się potwierdzą i finalnie to kierowca zostanie obarczony winą za śmierć 19-latki, będzie mu groziło nawet do 8 lat pozbawienia wolności, w przypadku kwalifikacji czynu zgodnie z art. 177 § 2 k.k

Katowice. 19-latka zginęła potrącona przez autobus

Jak już oficjalnie wiadomo kierowca autobusu był trzeźwy. Na miejscu cały czas pracują policja oraz prokuratura. Przyczyny tego zdarzenia będą dokładnie wyjaśnione.

Katowice. Śmierć 19-latki pod kołami autobusu

Do dramatu w Katowicach doszło w sobotę wczesnym rankiem ok. 5:50, u zbiegu ulic Stawowej i Mickiewicza. 19-latkę śmiertelnie potrącił autobus miejski linii nr 910.

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Najnowsze