20.2 C
Warszawa
środa, 19 czerwca, 2024

Chcieli ZABIĆ prezydenta Zełeńskiego! Nie żyją

Zobacz koniecznie

Przedstawiciel Rady Bezpieczeństwa Narodowego Ukrainy przekazał informację o zlikwidowaniu ludzi Ramzana Kadyrowa – Operacja specjalna, która miała być przeprowadzona bezpośrednio przez Kadyrowców w celu wyeliminowania naszego prezydenta, jest nam dzisiaj w pełni znana – powiedział Alexey Danilov.

26 lutego ukraińska armia dokonała zniszczenia czeczeńskiej grupy uderzeniowej, która miała za zadanie eliminację prezydenta Wołodymyra Zełenskiego. Na jaw wyszło, że kluczową rolę w inwazji Federacji Rosyjskiej na Ukrainę był podbój Kijowa i zlikwidowanie najważniejszych osób na Ukrainie, w tym prezydenta.

Jak donoszą źródła Władimir Putin osobiście instruował czeczeńskiego przywódcę Ramzana Kadyrowa o celu operacji wojskowej na Ukrainie.

Doniesienia te potwierdził Alexey Danilov. Dodał, że strona ukraińska otrzymała informacje od ludzi z FSB, którzy nie godzą się na to, co dzieje się na Ukrainie. – Dzięki temu elitarna grupa Kadyrowa, która przybyła tutaj, by zlikwidować naszego prezydenta, została zabita. Śledziliśmy ich. Jedna grupa była rozlokowana w Hostomelu, druga jest teraz pod ostrzałem. Nie oddamy nikomu naszego prezydenta ani naszego kraju. To jest nasza ziemia – mówił.

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze