18.1 C
Warszawa
poniedziałek, 17 czerwca, 2024

Gdzie Bosak pracował fizycznie? „Odmawiam odpowiedzi”. Już wiadomo gdzie.

Zobacz koniecznie

Czy Krzysztof Bosak pracował fizycznie? Takie pytanie poseł Konfederacji otrzymał podczas wtorkowej rozmowy na antenie Radia ZET. Dziennikarka Beata Lubecka usiłowała uzyskać odpowiedź od konfederaty, jednak bezskutecznie.

– Czy to prawda, że nie przepracował pan ani jednego dnia w pracy fizycznej? – zapytała Lubecka.

Krzysztof Bosak powiedział, że to kłamstwo, jednak na pytanie, czym zajmował się pracując fizycznie odpowiedzi unikał, wskazując, że „każdy to sobie znajdzie”. Dziennikarka wskazała, że przecież odpowiedzi może udzielić sam Bosak już teraz.

– Nie widzę powodu, żeby komentować kłamstwa. Idźmy dalej. Jeśli zgodzę się na tę metodę, to będziemy mieli wywiady złożone większości z kłamstw. Bardzo proszę o weryfikację, pani redaktor jest dziennikarzem, może zajrzeć do mojego CV przed wywiadem i dobrać pytania tak, by nie było kłamstw – powiedział Krzysztof Bosak. Zapytany ponownie odparł, że odmawia odpowiedzi.

Beata Lubecka w krótkim czasie znalazła informację, że Krzysztof Bosak był instruktorem windsurfingu w Chorwacji, o czym pisał na swoich profilach społecznościowych przed laty. Zapytany, czy to jego zdaniem praca fizyczna, odpowiedział, że „kto tak pracował ten wie”.

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze