-2.2 C
Warszawa
piątek, 8 grudnia, 2023

Prawda o Caroline Derpienski wyszła na jaw? Tabloid dotarł do dawnych znajomych

Zobacz koniecznie

Caroline Derpienski nie schodzi z ust wielu Polaków, co rusz wywołując większy bądź mniejszy skandal. Sama podkreśla, że jest popularną modelką, celebrytką i ma szerokie kręgi znajomych w najwyższych sferach. Kim jest 22-letnia Caroline Derpienski?

Tabloid „Fakt” postanowił sprawdzić co o Derpienski mówi się w jej rodzinnym Białymstoku. Co dziennik dowiedział się o celebrytce, która w tym roku podbiła internet, generując ogromne zasięgi, mimo, że wielu specjalistów wskazuje, że jej 6,6 mln obserwujących na Instagramie to kupione konta?

Według ustaleń „Faktu” Karolina Maria Derpieńska chodziła do 7. Liceum Ogólnokształcącego w Białymstoku. Mimo, że to jej rodzinne miasto, wielu o niej nie słyszało — wynika z sondy przeprowadzonej przez Fakt. Czy była to bardzo utalentowana młoda osoba? Kroniki szkolne nie wymieniają jej wśród najwybitniejszych uczniów. Ponadto nieoficjalnie powiedziano tabloidowi, że nie miała ona najlepszych relacji z nauczycielami oraz kolegami o koleżankami.

Caroline Derpienski zapamiętała białostocka projektantka, która powiedziała Faktowi, że jako nastolatka była to zdyscyplinowana i sumienna dziewczyna z parciem na szkło. Wówczas brała udział w jednym z pokazów projektantki. Ponadto możemy się dowiedzieć, że była bardzo zgrabna i poruszała się z gracją. Tabloid dodaje, że według relacji Joanny Nierodzik, Derpienski już wtedy miała marzyć o sławie i wielkich pieniądzach.

Inna znajoma modelki mówi Faktowi, że Karolina nie zatrzymywała się i krok po kroku zmierzała do swojego celu — bycia sławną modelką.

Mimo, że liczba obserwujących Caroline budzi wątpliwości specjalistów, a jej okładka w afrykańskim Playboyu okazała się fałszywa, to Caroline Derpienski potrafiła przebić się w show-biznesie i zdobyć popularność przynajmniej w naszym kraju. Dziennikarz Krzysztof Stanowski wskazuje, że Derpienski nie jest mitomanką a jedynie uprawia bardzo sprawny trolling.

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze