22.4 C
Warszawa
niedziela, 14 lipca, 2024

Skandal w Krakowie. Zdewastowano grób syna Sylwii Peretti!

Zobacz koniecznie

Nie milkną echa tragicznej śmierci syna celebrytki Sylwii Peretti. Patryk P. zginął w wyniku tragicznego wypadku samochodowego na jednym z krakowskich mostów. W wypadku zginęło także trzech innych mężczyzn.

Według informacji do jakich dotarły media niedługo po pogrzebie doszło do skandalicznej sytuacji.  Grób Patryka P. Portal został zdewastowany przez nieznanych sprawców. Informacje te potwierdził Adam Zajkowski, menedżer celebrytki.

Jak dodał:

„Czas powiedzieć dość tej obrzydliwej mowie nienawiści, która nigdy nie powinna mieć miejsca, szczególnie w takiej sytuacji. Mówimy tu o cierpiącej matce, która jest na skraju załamania, która straciła swoje jedyne dziecko, a ataki w sieci cały czas się nasilają. Doprowadziło to do tego, że dzień po pogrzebie Patryka jego grób został zdewastowany, a Sylwię straszono”.

Niezależnie od kontekstu i sytuacji związanej z wypadkiem rodzinie i bliskim jego ofiar należy się współczucie, a już bez wątpienia nie powinni być narażeni na ataki i hejt, których stali się celem. Wypadek powinien posłużyć „ku przestrodze” innym młodym ludziom. Głęboko wierzymy, że tak właśnie się stanie.

 

/red./

Za: Pudelek.pl

Foto: screen z Youtube.com

 

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze