23.7 C
Warszawa
czwartek, 18 lipca, 2024

Gojdź wprost o Derpienski. Powiedział, czym zajmują się modelki w Miami

Zobacz koniecznie

Doktor Krzysztof Gojdź to ceniony chirurg plastyczny, który od lat mieszka w Miami. Polski lekarz doskonale zna kulisy życia wielu sławnych modelek i celebrytek z Polski, które bywają na salonach w USA.

Gojdź jest znany z bezpośrednich, szczerych opinii na temat celebrytek. Tym razem wypowiedział się na temat Caroline Derpienski — fenomenu medialnego ostatnich miesięcy. Celebrytka wiele mówi o swoim luksusowym życiu w Stanach.

— Polska lubi tego typu barwne osoby, choć może nie do końca je akceptuje. Ona jest dosyć kontrowersyjna. Uważam, że jest to bardzo inteligentna dziewczyna, które trochę robi sobie jaja z Polski i to w sposób bardzo umiejętny – mówi portalowi ShowNews.pl Gojdź.

Jak dodaje Caroline Derpienski na pewno nie trudno się najstarszym zawodem świata, a niestety w Miami wiele Polek sprzedaje się za pieniądze. — Ta dziewczyna zarabia na siebie. Ta dziewczyna ma naprawdę poukładane w głowie — wskazuje Gojdź.

Krzysztof Gojdź dodał, że w Miami często pojawiają się „modelki”, które tak naprawdę trudnią się prostytucją. — Gdy pójdziesz do dobrego baru czy klubu w Miami, na pewno napotkasz albo Polkę, albo jakąś dziewczynę z bloku wschodniego, która po prostu siedzi przy barze i zajmuje się wyhaczaniem bogatych gości. To jest właśnie ta druga strona medalu jeżeli chodzi o Miami — wskazuje lekarz.

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze