24.9 C
Warszawa
poniedziałek, 20 maja, 2024

Łysy z pałką teleskopową zaatakował na ogródku działkowym! Powód? Kuriozalny

Zobacz koniecznie

12 sierpnia. Sobotnie popołudnie i relaks w ogródku działkowym zakończył się bójką z łysym sąsiadem z pałką teleskopową. Młodzi mężczyźni zostali pobici przez sąsiada, który uznał, że są… za głośno.

Czasami z sąsiadami można się nie dogadać, jednak nieczęsto dochodzi do ataku pałką teleskopową, jak to miało miejsce w Łodzi na terenie ogródków działkowych „Dąbrowa”.

Zaatakował pałką teleskopową na działkach, bo sąsiedzi byli za głośni

Młodzi mężczyźni rozpalili grilla, włączyli muzykę i zaczęli sobotnie popołudnie. Jak informuje „Express Ilustrowany” po ok. godzinie na działkę przyszedł sąsiad, który powiedział, że chłopcy są zbyt głośno. — Po tej uwadze ściszyliśmy muzykę — powiedział jeden z poszkodowanych.

Po 30 minutach na działce ponownie pojawił się mężczyzna, jednak uzbrojony w pałkę teleskopową. Najpierw wyrwał furtkę a później zaczął bić chłopaków.

— W trakcie ucieczki wyciągnąłem telefon i zadzwoniłem pod numer alarmowy po pomoc. Konsultantka nie chciała wezwać policji ani karetki pogotowia. A ja wiedziałem, że moi koledzy potrzebują pomocy, bo upadli po zadanych pałką teleskopową uderzeniach — powiedział jeden z poszkodowanych.

W końcu na miejsce przyjechał patrol policji i karetka. Jeden z poszkodowanych nagrał całe zajście, jednak policja miała nie zabezpieczyć filmu jako dowodu w sprawie.

 

fot. Facebook, Pexels

Źródło: Express Ilustrowany

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze