18.8 C
Warszawa
poniedziałek, 15 lipca, 2024

Sylwia Peretti sprzedaje swoje BMW M8! Cena szokuje

Zobacz koniecznie

Sylwia Peretti jest w bardzo złym stanie psychicznym. Teraz zdecydowała o sprzedaży swojego BMW M8. Cena zaskakuje.

Minął już ponad miesiąc od wypadku w Krakowie, w którym zginął 24-letni Patryk. Syn Sylwii Peretti stracił panowanie nad pojazdem, dachował a następnie uderzył w betonowy mur. Wraz z nim zginęli jego trzej koledzy. Okazało się, że Patryk był pod wpływem alkoholu.

Celebrytka nadal bardzo przeżywa utratę swojego syna, jednak podjęła bardzo ważną decyzję — postanowiła sprzedać swoje BMW M8 Manhart. Najbardziej zaskakuje cena tego supersamochodu.

Na jednym z portali pojawiła się oferta sprzedaży BMW M8 Manhart — stan auta opisano jako idealny. BMW Sylwii Peretti nie jest jednak w wersji seryjnej — auto stuningowano w firmie Manhart Performance. Auto ma aż 825 KM a pierwszą setkę osiąga w 2,6 sekundy! Autem jeździł także syn celebrytki.

Cena BMW M8 Sylwii Peretti

Uwagę zwraca nie tylko wyjątkowość auta, ale i jego cena. Samochód wystawiono za 130 tysięcy złotych, chociaż jego rynkowa wartość to 1,2 miliona złotych.

„Na cenę składa się opłata wstępna oraz trzyletni okres leasingowania. Możliwy wykup auta po tym okresie za wcześniej uzgodnioną kwotę. Zasady finansowania pojazdu: dokonanie opłaty wstępnej w wysokości 130 000 zł; 36 miesięcy kredytowania pojazdu po: do uzgodnienia indywidualnie; wykup pojazdu na własność: do uzgodnienia indywidualnie” – napisano w ogłoszeniu.

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze