-1 C
Warszawa
czwartek, 7 grudnia, 2023

Nielegalny imigrant prześladował kobiety i dziewczynki w Niemczech. Nadal nie można go deportować

Zobacz koniecznie

Niemiecki „Bild” wskazuje na „katastrofę deportacyjną”. Jak czytamy jeden z tunezyjskich stalkerów kobiet mimo zapowiedzi rządu i prawomocnych wyroków nie opuścił Niemiec. Nie jest to jednostkowy przypadek.

Niemieccy politycy nieustannie podkreślają, że wszyscy bez prawa azylu w tym kraju będą deportowani, jednak w rzeczywistości tysiące nielegalnych imigrantów przebywa w Niemczech.

Dziennik mówi wprost: Niemcy mają problem z imigrantami, którzy już od dawna powinni zostać wydaleni z kraju. „Bild” jako przykład podaje Jiheda B. To 24-latek z Tunezji, znany szerzej jako stalker kobiet.

Jihed B. przebywa w Niemczech od 2022 roku, wcześniej mieszkał we Francji. Do naszych zachodnich sąsiadów przedostał się nielegalnie. Tunezyjczyk miał prześladować kobiety i dziewczynki. Weimarska policja podkreślała, że jeśli nie przestanie, to będzie musiał liczyć się ze śledztwem w tej sprawie…

24-letni prześladowca miał być deportowany do Włoch, jednak Włosi stanowczo odmówili przyjęcia nielegalnego imigranta.

24-latek został w końcu zatrzymany przez policję i osadzony w areszcie dla cudzoziemców, jednak mimo wielu doniesień na temat prześladowań kobiet i dziewczynek, został zwolniony z aresztu. Zdaniem sądu nie istnieją podstawy do izolowania go od społeczeństwa.

Jihed B. wyjaśnił, że brak paszportu uniemożliwia mu powrót do ojczyzny. Dodaje, że dokumenty zostały skradzione. 24-letni Tunezyjczyk chwilę po opuszczeniu aresztu znowu zaczął nękać kobietę, którą upatrzył sobie jako ofiarę już wcześniej. Wszedł na jej balkon i podglądał ją przez okno.

Niemiecka prokuratura prowadzi przeciwko niemu śledztwo ws. prześladowania, nielegalnego wtargnięcia na teren jednej z posesji oraz kradzieży. Istnieje szansa na jego wydalenie w kraju… jesienią, jeśli będzie posiadał już dokumenty.

 

fot. Facebook Jihed B.

 

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze