19.3 C
Warszawa
środa, 12 czerwca, 2024

Mentzen przekazał wiadomość o Korwinie. „ Bardzo żałuję, że to musiało tak się skończyć”

Zobacz koniecznie

Sławomir Mentzen poinformował na swoim facebookowym profilu, że Janusz Korwin-Mikke nie wystartuje w kolejnych wyborach z list Konfederacji. Lider partii Nowa Nadzieja stwierdził, że decyzja jest dla niego bardzo trudna i ewentualne ataki za ten wybór powinny zostać skierowane wyłącznie w jego stronę.

— Na dzisiejszej Radzie Krajowej Nowej Nadziei, po całodniowej dyskusji, poinformowałem Janusza Korwin-Mikkego, że nie będzie kandydował z list Konfederacji w kolejnych wyborach. — czytamy na profilu Mentzena.

— Wszyscy popełniamy błędy, czasem nawet bardzo duże. Nie myli się tylko ten, kto nic nie robi. Ale ważniejsze jest to, żeby z błędów wyciągać wnioski. Niestety wypowiedzi publiczne Korwin-Mikkego, jak i jego wypowiedzi na dzisiejszej Radzie Krajowej wprost wskazują, że nie zamierza wyciągnąć żadnych wniosków z ubiegłej kampanii. Co więcej, zamierza kontynuować swój obecny kurs z nawet większą determinacją.

Bardzo żałuję, że to musiało tak się skończyć. — zakończył Sławomir Mentzen.

Janusz Korwin-Mikke nie zdobył mandatu w tegorocznych wyborach parlamentarnych, przegrał m.in. z Kariną Bosak, która zdobyła dwa razy więcej głosów, startując w tym samym okręgu z 3 miejsca na liście.

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze