23.2 C
Warszawa
wtorek, 21 maja, 2024

Brytyjczyk mówi o Polakach. Posłuchajcie sami! [WIDEO]

Zobacz koniecznie

Choć nasz naród stał się jedną z głównych ofiar globalnej tragedii jaką stanowił czas II wojny światowej, a nasza Ojczyzna została zaatakowana zarówno od strony zachodu, jak i też ze wschodu, to jednak wciąż powtarzane są na świecie przekłamania oraz zmanipulowane informacje, według których właściwym jest przypisywanie nam sprawstwa względem holocaustu. Skandaliczne wypowiedzi dotyczące tego jaką rolę odegrali Polacy podczas II wojny światowej popełniane były przez m.in. dziennikarzy znanych mediów, jak i też polityków piastujących ważne stanowiska. Niestety idzie za tym też fakt, że wśród przedstawicieli społeczeństw w różnych krajach, dostrzec można spory brak wiedzy w temacie tego jak dramatyczna, a zarazem ważna była rola Polski i naszych rodaków w tamtym okrutnym okresie.

 

Tym bardziej warto doceniać ludzi, którzy nie są Polakami, a wykazują się sporą wiedzą na temat naszych zasług przy okazji walk z siłami niemieckimi czy sowieckimi. Do takowych wypowiedzi zaliczyć należy też słowa pewnego Brytyjczyka, z którym nagranie zyskało sporą popularność na polskich patriotycznych profilach w mediach społecznościowych.

 

Mężczyzna ten przypomniał o udziale polskich lotników w bitwie o Anglię. Takie wypowiedzi warto przekazywać dalej w ramach troski o prawdę historyczną oraz dobre imię naszej ojczyzny i narodu.

 

Zobaczcie i posłuchajcie!

https://www.facebook.com/104395660926207/videos/1876394862493661/

 

Źródło: Facebook/W obronie prawdy historycznej

 

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze