20.2 C
Warszawa
środa, 19 czerwca, 2024

Strzelanina podczas transmisji live! [WIDEO]

Zobacz koniecznie

Dramatyczne sceny, których początek na żywo zobaczyć mogło sporo ludzi w internecie, rozegrały się na terenie meksykańskiego miasta Veracruz w piątek, a dokładniej w godzinach wieczornych. To co się dzieje było pokazane zostało w sieci, ponieważ na Facebooku realizowana była transmisja z koncertu meksykańskiego zespołu „La Calle”, który wówczas tam się odbywał.

 

Jak się okazuje, widoczny na nagraniu mężczyzna, który stoi na środku sceny, to Francisco „El Primo” Navarrete, określany jako boss oddziału meksykańskiego kartelu CJNG, funkcjonującego na terenie Veracruz. W styczniu 2016 roku trafił on do więzienia po usłyszeniu zarzutów w sprawie porwania, torturowania i pozbawienia życia pięciu uczniów, z których najmłodszy miał mieć 16 lat. W związku z tymi wydarzeniami za kratki trafił także syn „El Primo”.

 

W sierpniu zeszłego roku, narkobaron wyszedł na wolność, ponieważ sąd dopatrzył się uchybień w czasie prowadzonego ówcześnie śledztwa.

 

Na zarejestrowanym materiale z koncertu, podczas którego doszło do strzelaniny, widać jak „El Primo” chwyta za broń i zaczyna biec, zapewne w kierunku miejsca, gdzie rozpętała się strzelanina. Finalnie zginął on po tym, jak został zdaniem mediów postrzelony aż około 50-krotnie. Oprócz niego życie straciło też pięć innych osób, w tym również dwóch członków zespołu muzycznego. Dodatkowo dwoje ludzi zostało rannych i zostali oni przetransportowani do szpitala.

 

 

 

 

Źródło: Dailymail.co.uk ; Online-mafia.pl ; Facebook ; YouTube/Criterio Noticias

 

Zobacz więcej

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze