32.3 C
Warszawa
poniedziałek, 22 lipca, 2024

Nagonka na Pawła Kukiza trwa! Do opozycyjnego hejtu dołączył znany muzyk rockowy

Zobacz koniecznie

W pierwszym środowym głosowaniu w sprawie odroczenia posiedzenia Sejmu do 2 września Paweł Kukiz popełnił pomyłkę i opowiedział się za rozwiązaniem, którego nie popierał. W drugim głosowaniu w tej sprawie – na mocy zgodnej z regulaminem reasumpcji – sprzeciwił się przesuwaniu obrad Sejmu. Za swoją decyzję jest mocno atakowany przez liberalnych polityków, celebrytów i media.

Wśród najostrzej atakujących Pawła Kukiza jest m.in. europoseł Platformy Obywatelskiej Radosław Sikorski, który w „Kropce nad i” w TVN24 ocenił, że polityk jest „albo kompletnym durniem (…) albo sprzedajną szmatą”.

Atak ze strony liberalnego europosła znanego z niewybrednego języka jest jednak raczej dla Pawła Kukiza mniej bolesny niż słowa napisane na Facebooku przez innego muzyka – wokalistę Lady Pank Janusza Panasewicza.

„Zawsze bylem wstrzemięźliwy co do tego osobnika( wiadomo; muzyk, fajny kolega etc)ale to co stało się dzis, na oczach ludzi jest jednoznaczne. Wstydzę sie kazdego dnia kiedy przyszło mi podać ci rękę, ty gnoju” – napisał Panasewicz (pisownia oryginalna).

Źródło: wpolityce.pl / TVN24 / Facebook

Fot.:Silar, CC BY-SA 4.0 <https://creativecommons.org/licenses/by-sa/4.0>, via Wikimedia Commons

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze