13.4 C
Warszawa
piątek, 2 czerwca, 2023

Afera z Rafałem Maślakiem! „Udawał, że dziecko jest karabinem

Zobacz koniecznie

Rafał Maślak opublikował  na Instagramie film, na którym widać, jak bawi się ze swoimi dziećmi. Internauci są oburzeni.

Rafał Maślak jest w związku małżeńskim z Kamilą Nicpoń. Para poznała się na planie teledysku zespołu „Mig”. Sakramentalne „tak” powiedzieli sobie w 2018 roku. Dziś tworzą szczęśliwą rodzinę z dwójką wspaniałych dzieci. Gwiazdy chętnie dzielą się swoim życiem na Instagramie. Teraz jednak fani są oburzeni opublikowanym filmem.

Rafał Maślak mocno skrytykowany za zabawę z dziećmi

Były Mister Polski na InstaStories pokazał nagranie, podczas którego trzyma swoją córkę w zawieszonym na nim nosidełku. Drugie dziecko jest przełożone przez kolano gwiazdora. Rafał Maślak udaje, że chłopiec jest karabinem.

Internauci od razu zwrócili uwagę na obśliniona nosidełko i pozycję dziecka. Zwrócono uwagę, aby nie robić dzieciom krzywdy w ten sposób.

-Nie noście dzieci w nosidełku przodem do świata, to bardzo źle! – czytamy w komentarzach.

Komentarzy w tym tonie pojawiło się bardzo wiele, dlatego Rafał Maślak zdecydował się odpowiedzieć na krytykę. –Z komentarzy wynika, że ja robię krzywdę. Boże jak wy się bawicie ze swoimi dziećmi? One nie są ze szkła, nie pękną. Będąc dzieckiem, bawiłem się tak z moim tatą. Tak się bawię z moimi dziećmi. Jestem świadomym tatą i jednocześnie ostatnią osobą, która skrzywdziłaby swoje dzieci.

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Najnowsze