6.1 C
Warszawa
środa, 17 kwietnia, 2024

Okazało się, jak Pudzianowski zarobił pierwsze pieniądze! Jest świadek

Zobacz koniecznie

Mariusz Pudzianowski, to prawdziwa legenda sportu. Niewielu wiedziało, jak zarabiał w przeszłości. Teraz potwierdził, czym się zajmował.

Popularny Pudzian po osiągnięciu wszystkiego w zawodach Strong Man, zaczął przygodę z MMA. Aktualnie ma na koncie największą ilość KO wśród wszystkich zawodników federacji KSW.

Pudzianowi w okresie swojej kariery udało się zarobić ogromne pieniądze. Tylko za pierwszą walkę w KSW zainkasował on aż 200 tysięcy złotych. W ostatnich walkach miał otrzymywać już kwoty rzędu pół miliona złotych za walkę.

Gdzie kiedyś pracował Mariusz Pudzianowski? Internauta wskazał miejsce 

Jednakże początki Mariusza Pudzianowskiego nie były najłatwiejsze. Lata temu zarabiał na życie jako bramkarz w dyskotece. Pudzian potwierdził, że pracował jako ochroniarz pod postem jednego z internautów, który zapamiętał go z tej roli.

„Dobranoc Mariusz, pamiętam Cię jak byłeś ochroniarzem nad zalewem w Rawie Mazowieckiej. Chodziłam tam na dyskoteki w latach 90 – czytamy na jednym z portali społecznościowych.

Jakim majątkiem dysponuje Pudzian?

Według oficjalnych danych zawodnik KSW prowadzi firmę transportową, jest także właścicielem sali bankietowej „U Pudziana” w Białej Rawskiej.

Jeszcze kilka lat temu portal Therichest.com oszacował, że majątek byłego najsilniejszego człowieka świata jest wart 8 milionów dolarów. Można zakładać, że od tego momentu tylko się powiększył.

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze