18.1 C
Warszawa
poniedziałek, 17 czerwca, 2024

Zgwałcił 23-letnią policjantkę obok wieży Eiffla

Zobacz koniecznie

Policjantka zgwałcona w okolicach wieży Eiffla. Francja notuje coraz więcej przykrych incydentów. 

W noc z 16 października 2023 r., a więc z poniedziałku na wtorek, miało miejsce zgwałcenie 23-letniej policjantki pochodzącej z Wielkiej Brytanii, która spędzała wakacje w Paryżu w towarzystwie swojej przyjaciółki. Incydent ten wydarzył się w okolicach Wieży Eiffla, dokładnie na Champ-de-Mars, tuż przed północą. Według relacji ofiary, kobieta zeszła za krzaki w celu skorzystania z toalety i nagle została zaatakowana przez mężczyznę.

Mimo desperackiej próby obrony ze strony policjantki, napastnik wyciągnął nóż i zgwałcił ofiarę. Około godzinę po zdarzeniu, w okolicy miejsca incydentu udało się zatrzymać 35-letniego mężczyznę, którego rysopis pokrywał się z tym, który podała ofiara.

To zdarzenie wpisuje się w ciąg innych incydentów w tej okolicy, co budzi obawy o bezpieczeństwo w okolicach Wieży Eiffla. Szczególnie zaskakująca jest sugestia paryskich urzędników, którzy wskazują na brak dostępu do publicznych toalet oraz niedostateczne oświetlenie jako potencjalne czynniki sprzyjające tego rodzaju wydarzeniom.

Warto pamiętać, że obecnie Francja pozostaje na trzecim stopniu zagrożenia terrorystycznego. Na ulice wysłano 7000 żołnierzy uzbrojonych w długą broń.

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze