19.3 C
Warszawa
środa, 12 czerwca, 2024

Wakacyjny ZEN z Mastercard i Kangą

Zobacz koniecznie

Zen to spokój umysłu. Odpoczynek, odzyskiwanie równowagi i spokoju ducha, celebrowanie szczęśliwych chwil to pozytywne aspekty wakacyjnych wojaży. Pozostaje jednak druga strona medalu- płatności w wielu walutach, wymiana gotówki w kantorach, jednym słowem proza życia  związana z podróżowaniem. Podpowiadamy Wam świetne rozwiązanie.

Karta Kanga we współpracy z MASTERCARD i ZEN.COM

Waluty cyfrowe w  portfelu? Posiadacze Kanga Cash (Kanga Wallet) mogą z łatwością wpłacać i wypłacać środki używając mechanizmu ZEN.

 „Jeśli przemawia do Ciebie wizja szybkich, łatwych i przyjemnych wymian walut cyfrowych na tradycyjne, w każdym miejscu na świecie i to bez niepotrzebnego zachodu, to znak że musisz sprawić sobie swoją kartę Kanga. Wspominaliśmy już, że mogą to robić bez dodatkowych opłat? Obojętnie czy wymieniasz waluty, płacisz kartą czy wypłacasz pieniądze z bankomatu – nic Cię to nie kosztuje”

-piszą eksperci z Kanga Exchange

Posiadacze karty Kanga  mogą skorzystać z funkcji takich jak doładowania konta Kanga stablecoinami, z opcji konta IBAN, wspierającego  30 tradycyjnych walut z całego świata, doładowań oraz wypłat ZEN, możliwość płatności kartą gdziekolwiek jesteś, możliwość wypłat z bankomatów na całym świecie. Dodatkowym atutem karty jest pakiet “zenefitów” dla wszystkich klientów ZEN z kartą Mastercard™, czyli:  ZEN Care, Instant cashback do 15% przy korzystaniu z ofert partnerów ZEN.

ZEN.COM jest międzynarodową firmą fintech posiadającą licencję pieniądza elektronicznego wydaną przez centralny bank Litwy, potwierdzoną przez Europejski Urząd Nadzoru Bankowego na świadczenia usług finansowych na 31 rynkach Europejskiego Obszaru Gospodarczego.  Mastercard  to globalna firma technologiczna znana nam na co dzień z obszaru transakcji bezgotówkowych. Kanga Exchange jest jednym z liderów naszego rynku kryptowalut. Współpraca tego trio zaowocowała stworzeniem karty na miarę człowieka podróżującego w świecie bez granic.

Bezpieczeństwo i spokój ducha

Bezpieczeństwo i spokój to filary, na których opiera się nasza duchowa równowaga. Decyzja o wyborze konta kryptowalutowego  powinna być poparta silnymi argumentami. Dlatego warto poświęcić trochę czasu na zapoznanie się z ofertą dostępną na rynku.

„Zapewnianie ludziom komfortu, spokoju psychicznego, bezpieczeństwa — to są podwaliny światowej gospodarki. Dlatego firmy, kładące nacisk na bezpieczeństwo użytkowników są tak cenione na rynku. Właśnie dlatego Kanga nieustannie wprowadza nowe mechanizmy i procedury, które pozwalają naszym klientom spać spokojnie”

-mówią eksperci z Kanga z Exchange.

Wśród podjętych przez nich działań na rzecz bezpieczeństwa,  wymienić możemy procedury:

  • KYC (Know Your Customer — Poznaj Swojego Klienta)- działanie to już na wstępie pozwala na odseparowanie od korzystania z usług  świadczonych przez Kanga Exchange osób podejrzanych lub takich, które posługują się cudzą tożsamością. Objęte są  nią wszystkie transakcje oparte na walutach fiducjarnych,
  • 2FA- uwierzytelnianie dwuskładnikowe,
  • Blokada konta na wypadek próby przejęcia -w przypadku zmiany hasła, a także zaraz po rejestracji, konto blokowane jest na 48 godzin, natomiast logowanie z nowego urządzenia potwierdzane jest linkiem aktywacyjnym.
  • Stosowanie wymogów AML (ustawy o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy)
  • Oświadczenie PEP, dotyczące zajmowania eksponowanego stanowiska politycznego

Kanga Exchange oferuje swoim klientom nie tylko bezpieczeństwo transakcji i  zgromadzonych środków. Włącza się aktywnie w kampanie na rzecz edukacji społecznej i przeciwdziałania oszustwom. Zachęcamy do zapoznania się z aktualną kampanią Kangi- NiePie(p)rz.

Robert Warecki / Piotr Wielbarski

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze